Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin-Gradić, 81 m2

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,340 €/m2
  • Površina: 81 m2
PRODAJA

189,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19128
  • Površina : 81 m2
  • Cena : 189,500 €
  • Cena po m2 : 2339.51 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/2

Extra sređen salonski stana u starom delu Petrovaradina - Gradić. Stan podeljen u dva dela i to: 55m2 stambeni deo i 26m2 umetnički atelje. Poseban deo ovg stana je zelena zajedniča površina, koja gleda na sat-zaštitni znak Petrovaradinske tvrdjave - mirna i tiha oaza. Zbog svog položaja stan je idealan za izdavanje kako na dan tako i na mesečnom nivou, u zgradi već postoje apartmani koji se izdaju kao "stan na dan” a naročito je atraktivan za izdavanje za vreme Exita. Grejanje je etažno na gas a postoji i kotao na struju. Ovaj stan je idealan za kupca koji ima ideje za adaptaciju prostora veoma je dobar za sređivanje u dva ili tri apartmana. Nekretnina je uknjižena 1/1. Ukoliko želite da pogledate ovu nekretninu obratite se nama biće nam zadovoljtvo da vam prezentujemo gore navedenu nekretninu na licu mesta uz prisustvo vlasnika. KONTAKT: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na: www.status-nekretnine.com Šifra oglasa A57-19128 (Status nekretnine Upisan u reg. posrednika 182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

185,400 €

Prodajemo kuću u centru Novog Sada!!! Kuća je u deljenom dvorištu sa drugom kućom do ulice, nalazi se u samom centru nadomak pešačke zone. K…

  • Soba: 4.0
  • 1,520 €/m2
  • 122 m2

Novi Sad Telep

184,000 €

Moderan 2.5-soban stan od 65 m² u vrhunskoj zgradi, Novi Sad…

  • Soba: 2.5
  • 2,831 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Detelinara

180,000 €

Na prodaju duplex na Novoj Detelinari, 70m2, 180000e…

  • Soba: 3.0
  • 2,571 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Socijalno

185,400 €

Prodajemo predivan nov stan u novoj zgradi izuzetno kvalitetne gradnje od renomiranog investitora na sjajnoj lokaciji. Stan je kompletno opremljen …

  • Soba: 2.0
  • 3,863 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

180,200 €

Severni Telep-Lep Četvorosoban stan 74 m2 u izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,435 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Lep dvoiposoban stan-Telep 065 385 88 86…

  • Soba: 2.5
  • 3,142 €/m2
  • 59 m2