Novi Sad - Kovilj

Zemljište u Građevinskom području, sa priključkom A/P preko petlje

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 45 €/m2
  • Površina: 2781 m2
PRODAJA

125,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19148
  • Površina : 2781 m2
  • Cena : 125,800 €
  • Cena po m2 : 45.24 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kovilj

Odlično zemljište u Građevinskom području 2781 m2, nedaleko odatle već sagrađeni privredni objekti sa Prilazom na Koviljsku Petlju, na Auto-put Sa ove parcele postoji mogučnost pristupa do galvnih saobračajnica na dva načina. Postoji mogučnost kupovine i susedne parcele tako da zajedno bi činile jednu vliku parcelu od 5475 m2. kontakt:065/3858-888 Dančo br. lic. 322 ili na:www.status-nekretnine. com (Status nekretnine d.o.o )

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Irig

116,960 €

Irig-Fantastična Velika Parcela 7570 m2 u Krstašici na spuštanju sa Venca-065/385 8880…

  • 15 €/m2
  • 7570 m2

Novi Sad Futog

119,230 €

Futog-*Naša Preporuka*-Veliki Građevinski Plac 1440 m2 na Odličnoj Lokaciji bliže Veterniku-065/385 8880…

  • 83 €/m2
  • 1440 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

133,900 €

Fenomenalan plac na prodaju površine 829m2 – Sremska Kamenica-retko u ponudi …

  • 162 €/m2
  • 829 m2

Sremska Kamenica Popovica

123,600 €

Investiciona prilika koju ne smete propustiti! Na prodaju je plac od 600m2 sa frontom od 15 metara, idealan za gradnju vaše porodične oaze ili objek…

  • 206 €/m2
  • 600 m2

Irig Vrdnik

123,600 €

Plac 24,93 a u Irigu…

  • 50 €/m2
  • 2493 m2

Sremski Karlovci Centar

123,600 €

Sremski Karlovci-POVOLJNO-Fantastičan Osunčan plac 3 hektara iz 3 parcele sa pogledom za Uživanje-065/385 8880…

  • 4 €/m2
  • 29472 m2