Novi Sad - Centar

Extra stan Stevana Branovačkog

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,980 €/m2
  • Površina: 77 m2
PRODAJA

152,440 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20030
  • Površina : 77 m2
  • Cena : 152,440 €
  • Cena po m2 : 1979.74 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/4

Extra stan iza Banovine u ul. Stevana Branovačkog. Stan je veoma lepo sređen za svoje potrebe, odličan za mlade braćne parove. Blizina Centra i svih dešavanja daje mu veoma velike pogodnosti. treba vidti. Kontakt: 065/3858-888 ili na:www.status-nekretnine.com A57-20030 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Prodajemo stan na Novom Naselju! U stvarnosti kvadrature 81m2. ID#6294…

  • Soba: 3.0
  • 2,533 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Adice

148,650 €

Adice — Troiposoban stan 82m², novogradnja …

  • Soba: 3.5
  • 1,813 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Liman 3

159,000 €

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan na izuzetno traženoj i stabilnoj lokaciji u Novom Sadu, idealan kako za porodično stanovanje, tako i kao…

  • Soba: 2.5
  • 2,446 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Sajmište

152,400 €

Betanija, 51m2. Dvosoban stan. …

  • Soba: 2.0
  • 2,988 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

154,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,813 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

143,500 €

Prodaja jednoiposobnog stana na Telepu ID#12056…

  • Soba: 1.5
  • 3,500 €/m2
  • 41 m2