Sremska Kamenica - Institut

Sremska Kamenica-Povoljno Velika Parcela 3836 m2 na Fruškoj Gori-065/3858880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 40 €/m2
  • Površina: 3836 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19744
  • Površina : 3836 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 40.28 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Institut

EKSKLUZIVA NA FRUŠKOJ GORI...Prodajemo u podnožju Čardaka i Glavice Lep Veeliki Plac 3836 m2 na TOP LOKACIJI...Plac je GrađevinskI,ima minimalne nagibe,Osunčan preko celog dana,Idealan za Pčelare kao i za izvesne Samotnjake koji bi uživali u Izdvojenosti a u prirodi...širina fronta placa je 35 metara x 96 metara...na placu postoji manji objekat od 30 m2,mnoštvo voćki...put je tvrd tucanik,infrastruktura je u blizini placa...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com 19744 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

154,500 €

Adice-Uknjižen Građevinski Plac 518 m2 u mirnom kraju-065/385 8880…

  • 298 €/m2
  • 519 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

157,750 €

Prodaje se plac na idealnoj lokaciji. Od centra Novog Sada udaljen 6 km. Put je do pola asfalt, druga polovina zemljani. U svako godišnje doba prohod…

  • 52 €/m2
  • 3063 m2

Irig Vrdnik

154,500 €

Vrdnik-Fantastična Građevinska Parcela 3000 m2 na brdu sa Pogledom na Pavlovačko Jezero za Probrane-065/385 8880…

  • 52 €/m2
  • 3000 m2

Novi Sad Sajlovo

147,000 €

Prodaja placa na Sajlovu – Idealna lokacija za vašu buduću kuću! Prodaje se atraktivan plac na Sajlovu, idealno mesto za gradnju porodične vile,…

  • 268 €/m2
  • 549 m2

Sremska Kamenica Institut

154,500 €

Sremska Kamenica-Pogodan Plac 2397 m2 na Čardaku za kupce sa Posebnim stilom života - 065/385 8880…

  • 64 €/m2
  • 2397 m2

Sremska Kamenica Ledinci

154,500 €

Ledinci-Torine, 2504m2. …

  • 62 €/m2
  • 2504 m2