Novi Sad - Telep

Severni Telep-Lep Trosoban stan 85 m2 sa dve Terase i Pogledom-povrat Pdv-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,024 €/m2
  • Površina: 85 m2
PRODAJA

172,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20946
  • Površina : 85 m2
  • Cena : 172,000 €
  • Cena po m2 : 2023.53 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/4

*Direktna prodaja*...Prodajemo u Severnom Telepu Trosoban stan 85 m2 u Izgradnji na Izuzetnoj Lokaciji...stan se nalazi na Prvom spratu, dvorišne orijentacije ima Dnevnu sobu,dve odvojene spavaće sobe,mokri čvor i dve Lepe Terase...Grejanje je centralno...Useljenje je u Februaru 2025...mogućnost Kupovine PM i povrata Pdv-a...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-20946 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

170,000 €

Novo Naselje-69m2, Dvoiposoban ID#10748…

  • Soba: 2.5
  • 2,464 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

180,250 €

 Telep, neposredna blizina Limana - Izvanredan funkcionalan troiposoban stan nadomak Limana i u blizini Dunava. …

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

169,950 €

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA …

  • Soba: 3.0
  • 2,698 €/m2
  • 63 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

172,329 €

Četvorosoban stan u urbanoj vili na Alibegovcu…

  • Soba: 4.0
  • 2,027 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

175,100 €

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Komforan dvosoban stan …

  • Soba: 2.0
  • 3,243 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

169,500 €

Telep, u izgradnji, rok zavrsetka 31.07.2025. Cena je sa PDV-om.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke posla…

  • Soba: 2.5
  • 2,421 €/m2
  • 70 m2