Beočin - Beočin

Rakovac-Uknjižena Petosobna Porodična kuća 210 m2 u Pogodnom visinskom kraju-065/385 8880

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,570 €/m2
  • Površina: 210 m2
PRODAJA

329,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20002
  • Površina : 210 m2
  • Cena : 329,600 €
  • Cena po m2 : 1569.52 €/m2
  • Grad : Beočin
  • Lokacija : Beočin
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 843 m2

*EKSKLUZIVA*...Prodajemo na 12 km od centra Novog Sada Uknjiženu Porodičnu Kuću na TOP-TOP LOKACIJI...Kuća je Petosobna i Spratna 210 m2,kvalitetno je građena od kamena ima dva mokra čvora i lepe Terase kao i podrumske prostorije i Garažu...grejanje je centralno na gas...nalazi se na lepom Placu od 843 m2 gde je zagarantovana Apsolutna Privatnost...Ova naša kuća je Pogodna za Probrane kupce Mirnijeg stila života i Idealna Prilika za odmor i Uživanje kao i za Biznis...KUĆA JE VLASNIČKI UREDNA I IDEALNA JE ZA PORODIČNO STANOVANJE ILI ZA OBDANIŠTE...ISTIČEMO BLIZINU TURISTIČKOG KOMPLEKSA U VRDNIKU... OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57- 20002 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Popovica

330,000 €

Prodaje se kvalitetna porodična kuća na mirnoj i jako lepoj lokaciji u Sremskoj Kamenici, naselje Popovica, koja nudi idealne uslove za udoban i luk…

  • Soba: 6.0
  • 1,028 €/m2
  • 321 m2

Irig Vrdnik

330,000 €

Nova porodična kuća-Vrdnik…

  • Soba: 8.0
  • 1,044 €/m2
  • 316 m2

Novi Sad Kać

326,580 €

Kać - dve kuće + ekonomsko dvorište - top lokacija - izlaz na dve ulice!…

  • Soba: 10.0
  • 373 €/m2
  • 875 m2

Novi Sad Podbara

329,600 €

Kompletno renovirana nekretnina na Podbari. Prizemlje i pk. Etažno grejanje. Ima video nadzor i svoj parking na ulici. Zajedničko dvorište sa dvoje…

  • Soba: 7.0
  • 1,446 €/m2
  • 228 m2

Novi Sad Futog

324,450 €

Prostrana porodična kuća u centru Futoga sa lepim dvorištem i dve garaže …

  • Soba: 7.0
  • 983 €/m2
  • 330 m2

Sremska Kamenica Popovica

320,000 €

PRODAJEMO PORODIČNU KUĆU NA POPOVICI, KAMENICA, KUĆA NA POPOVICI 322m2 ID#6018…

  • Soba: 10.0
  • 994 €/m2
  • 322 m2