Novi Sad - Begeč

Begeč-Građevinski Plac 1952 m2 u Zaštićenom Pojasu-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 51 €/m2
  • Površina: 1952 m2
PRODAJA

99,990 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21640
  • Površina : 1952 m2
  • Cena : 99,990 €
  • Cena po m2 : 51.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Begeč

Prodajemo u Begeču Uknjižen Građevinski Plac 1952 m2 na Dobroj Lokaciji..Plac je u NajUrbanijem delu mesta sa frontom Placa od 17 x 117 metara...PLAC SE U NALAZI U ZONI GDE SU PREDVIĐENI SADRŽAJI OD JAVNOG ZNAČAJA I NIJE DOZVOLJENA IZGRADNJA KUĆA...Posebno izdvajamo blizinu Dunava,Tržnog centra kao i Gradskog prevoza...CENA DOGOVOR... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21640 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182 ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Temerin Temerin

107,000 €

Retka prilika u Temerinu – prostran i ograđen plac sa infrastrukturom i potencijalom za raznovrsnu gradnju! Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu …

  • 36 €/m2
  • 2971 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

99,000 €

Nudimo vam atraktivno pozicionirane parcele na lokaciji Puckaroš - Širine u Petrovaradinu, idealne za izgradnju kuća ili manjih stambenih objekata.…

  • 104 €/m2
  • 954 m2

Sremska Kamenica Rakovac

108,150 €

Retko u ponudi! Oglasavamo prodaju placa na Salaksijama! Pogled na panoramu celog Novog Sada, plac ukupne povrsine 1500m2, pravilnog pravougaonog …

  • 72 €/m2
  • 1503 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

98,000 €

Prodaje se u Petrovaradinu (Novi Sad) zanimljiv građevinski plac od 527-751 m². Čini ga 4 nezavisne parcele površine (751 m²). Od te površine za…

  • 130 €/m2
  • 751 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

103,000 €

Novi Sad okolina-Ograđena Plantaža 950 stabala Lešnika na Placu od 16000m2…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Sremska Kamenica Rakovac

108,150 €

• 72 €/m2
  • 1504 m2