Novi Sad - Grbavica

Grbavica-Uknjižen Jednosoban stan 28 m2-065/385 8880

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,089 €/m2
  • Površina: 28 m2
PRODAJA

86,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21025
  • Površina : 28 m2
  • Cena : 86,500 €
  • Cena po m2 : 3089.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: su/4

Grbavica-Uknjižen Jednosoban stan 28 m2-065/385 8880... Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Jednosoban stan 28 m2 na TOP LOKACIJI...Stan se nalazi u visokom suterenu zgrade,dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan ima sobu,predsoblje,kuhinju i mokri čvor...grejanje je centralno...STAN JE ODMAH USELJIV...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21025 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Satelit

92,700 €

Novi Sad-SatelitProdaja jednosobnog stana sa odvojenom sobom.Stan je kompletno renoviran,uknjizen i moze sepro…

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad, Avijaticarsko naselje, le

89,000 €

Novi Sad, Avijaticarsko naselje, lep jednoipsooban stan na mirnoj lokaciji…

  • Soba: 1.5
  • 2,472 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Podbara

92,700 €

Nov jednoiposoban stan 28m², Podbara –odlična lokacija!…

  • Soba: 1.5
  • 3,311 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Adice

87,550 €

Predstavljamo vam izuzetnu priliku – fenomenalno skladno ukomponovan jednoiposoban stan od 29 m² grejne površine (31 m² sa terasom), smešten u n…

  • Soba: 1.5
  • 3,019 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

89,610 €

Telep-Odličan Jednoiposoban stan 30 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,987 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Telep

95,500 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 1.5
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2