Novi Sad - Veternk

Odličan novogradnja -Uknjićen stan -0653858888

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,837 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

79,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21615
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 79,000 €
  • Cena po m2 : 1837.21 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: -1/3

Odlična gradnja na lepoj lokaciji blizu lipovog gaja, Jednoiposoban stan. Stan se nalazi u sutrenu zgrade sa jooš jednim stanom,.iz hodnika se ide u sve prostorije. poseduje veliki dnevni boravak, komotnu spavaču sobu, kupatilo sa tuš kabinom. Stan poseduje svoje parking mesto, i ostavu. kontakt tel:065/3858-888 Dančo lic. br. 322 www.status-nekretnine.com A57-21615 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

82,400 €

Grbavica-Uknjižen Jednoiposoban stan 31 m2 u suterenu-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,658 €/m2
  • 31 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Podbara

71,100 €

Podbara-Renoviran Jednoiposoban stan 29 m2-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,452 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Centar

84,050 €

Centar, 24m2. Jednosoban renoviran stan! …

  • Soba: 1.0
  • 3,502 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Adice

72,000 €

Prodaje se kvalitetan i funkcionalan jednoiposoban stan na Adicama, uknjižen na 29 m² uz dodatnih 6 m² pridodatog prostora koji doprinose većoj ud…

  • Soba: 1.5
  • 2,483 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

79,800 €

Garsonjera na Bulevaru oslobođenja…

  • Soba: 0.5
  • 3,192 €/m2
  • 25 m2