Sremska Kamenica - Institut

Kameničke Livade-Odličan Građevinski plac 2500 m2 na Rumskom putu- 065/385-8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 52 €/m2
  • Površina: 2500 m2
PRODAJA

128,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 10004
  • Površina : 2500 m2
  • Cena : 128,750 €
  • Cena po m2 : 51.50 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Institut

Kameničke Livade- građevinski plac 2500 m2 na Rumskom putu... *NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo u blizini Tatarskog brda i Čardaka Veeliki Građevinski plac 2500 m2 na dobroj lokaciji...na placu ima mnoštvo mladih voćki i pogodan je za više namena...dimenzije placa su 23 x 50 metara...infrastruktura je pored placa....OBAVEZNO POGLEDATI.... više informacija na tel. 065/385-88-80 Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com 10004 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Inđija Inđija

130,000 €

Banstol-Velika Parcela 12240 m2 za Umetnike i Hedoniste-065/385 8880…

  • 11 €/m2
  • 12240 m2

Sremska Kamenica Bocke

120,000 €

Građevinska parcela na Bockama…

  • 109 €/m2
  • 1100 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

137,950 €

Nudimo vam zemljište u Bukovcu široko i prostrano, sama parcela je7441m2 sa širinom u najužem delu od 77m. Moguća parcelacija i gradnja vikendic…

  • 19 €/m2
  • 7441 m2

Novi Sad Klisa

133,900 €

Novi Sad, Klisa - građevinski plac blizu Najlon pijace …

  • 113 €/m2
  • 1187 m2

Novi Sad Sajlovo

122,500 €

Prodaja placa na Sajlovu – Idealna lokacija za vašu buduću kuću! Prodaje se atraktivan plac na Sajlovu, idealno mesto za gradnju porodične vile,…

  • 154 €/m2
  • 793 m2

Sremska Kamenica Popovica

129,000 €

Plac, površine 1121m2, Popovica. …

  • 115 €/m2
  • 1121 m2