Novi Sad - Podbara

Odličan duplex-Temerinska

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,818 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

208,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21683
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 208,500 €
  • Cena po m2 : 2817.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/5

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Za razliku od standardnih stanova koji su samo za stanovanje, ovaj Duplex je Idealan i planiran za California Mini Hostel, Stan na Dan, ili Rentiranje Apartmana: Uradjeno u California Stilu sa Klima Uredjajem, mini bazenom, i mogucnost postavljanja California Celozidnih Tapeta sa Motivima sa Plaze i Okeana. Dva u mermeru uradjena kupatila, na svakom spratu po jedno. U Duplex je 3 vrste grejanja/hladjenja: centralno na gas, klima, struja. Energetska efikasnost Duplex A+. Jedno Pokriveno Parking mesto sa mogucnosti rentiranja jos 3 Parking mesta, Pogled na Centar grada I Crveni Cot tv toranj i Frusku goru, Besplatana televizija sa 17 kanala i prikljuckom za SBB. Mogucnost postavljana Solarnih panela na ravan/kosi krov za ustedu struje. Mogucnost otvaranja Sanka-Bara, tj. raznog prozora sa Daskom-Sankom izmedju kuhinje I velike sobe. Mogucnost za fizicko odvajanje 2 razlicita i zasebna dela koji mogu posebno da se rentiraju. Moguce postaviti do 9 kreveta za rentiranje. U podrumu Biciklana sa 2 kvadrata prostora za ostavu. Kontrolisana Ulazna kapija za ulaz/izlaz pesaka i posebno za automobile sa daljinskim upravljanjem. U stanu Interfon. U zgradi Lift. Za razliku od standardnih stanova koji su samo za stanovanje, ovaj Duplex je Idealan i planiran za California Mini Hostel, Stan na Dan, ili Rentiranje Apartmana Kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322. www.status-nekretnine.com A57-21683 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

201,880 €

Na prodaju – luksuzno opremljen stan 46 m² kod keja, idealna lokacija na 1. spratu Prodaje se izuzetno lep, moderan i luksuzno opremljen stan povr…

  • Soba: 1.5
  • 4,389 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

202,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Liman 3

218,360 €

Novi Sad, Liman 3, Odlično komplet renoviran, trosoban stan u višespratnici nadomak Limanskog parka i Dunava. Odlično…

  • Soba: 3.0
  • 2,951 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

198,790 €

Četvorosoban, namešten- bez ulaganja…

  • Soba: 4.0
  • 2,424 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

203,530 €

Moderan kompletno namešten trosoban stan-Bulevar Evrope - izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Sajmište

214,900 €

• Soba: 3.0
  • 2,904 €/m2
  • 74 m2