Inđija - Inđija

Banstol-*Super Povoljno*-Veliki Građevinski Plac 2165 m2 u Zelenoj Oazi sa bezplatnom strujom-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 23 €/m2
  • Površina: 2165 m2
PRODAJA

49,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20381
  • Površina : 2165 m2
  • Cena : 49,000 €
  • Cena po m2 : 22.63 €/m2
  • Grad : Inđija
  • Lokacija : Inđija

*SPUŠTENA CENA*...Prodajemo u Lepom delu Fruške gore na Banstolu Građevinski Plac 2165 m2 na FANTASTIČNOJ LOKACIJI...Plac se nalazi u PREDIVNOJ ZELENOJ OAZI sa mnoštvo mladih voćki gde dominiraju breskve,kajsije,šljive,aronije itd...a ptice cvrkuću i cvrkuću...ima dogovor sa ElektroDistribucijom za bezplatnu struju zbog korištenja njihovih stubova preko Placa...dimenzije Placa su 69 x 32 metara ...put je tvrd Makadam a poslednjih 50 metara zemljani...Izuzetna je blizina Fruškogorskog Krsta...Posebno izdvajamo PREDIVAN POGLED I RUŽU VETROVA...IDEALNO JE ZA ODMOR I UŽIVANJE...CENA DOGOVOR...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com 20381 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Na izuzetno atraktivnoj i perspekti

54,160 €

Na izuzetno atraktivnoj i perspektivnoj lokaciji, na relaciji Petrovaradin–Bukovac, u neposrednoj blizini samog naselja, nalaze se odlično pozicion…

  • 93 €/m2
  • 584 m2

Sremska Kamenica Rakovac

42,500 €

Građevinske parcele - Rakovac…

  • 71 €/m2
  • 600 m2

Sremski Karlovci Centar

52,000 €

Tražite savršenu lokaciju za izgradnju vašeg doma u Sremskim Karlovcima? Na prodaju je fantastična parcela u urbanom delu grada, u potesu Ćušilo…

  • 103 €/m2
  • 505 m2

Beočin Beočin

54,000 €

Banoštor-Uknjižen Plac 893 m2 u Mirnom kraju-065/385 8880…

  • 60 €/m2
  • 893 m2

Inđija Čortanovci

40,700 €

Čortanovci, Beli breg. Građevinski plac površine 1314m2, uknjižen 1/1 i potpuno ravan. Do samog placa put je nasut tucanikom, a lociran je nedalek…

  • 31 €/m2
  • 1314 m2

Beočin Beočin

48,300 €

Fruška Gora-Lepa osunčana velika Građevinska parcela 4689 m2 na brdu iznad Beočina-065/3858880…

  • 10 €/m2
  • 4689 m2