Sremska Kamenica - Ledinci

Odličan građevinski plac od 2500 m2

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 33 €/m2
  • Površina: 2516 m2
PRODAJA

83,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20670
  • Površina : 2516 m2
  • Cena : 83,000 €
  • Cena po m2 : 32.99 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Ledinci

Uknjižen građevinski plac na Liparijama. Plac ima 2516 m2. Front: 60 m2 Građevinsko zemljište van granica GGZ. Udaljen od glavnog puta 110m. Kontakt:065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na: www. status-nekretnine.com A57-20670 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

77,250 €

Petrovaradin-Sadovi-ograđen Plac 1067 m2 u Građevinskom području - 065/385 8880…

  • 72 €/m2
  • 1067 m2

Sremska Kamenica Rakovac

92,700 €

Na svega nekoliko minuta od gradske vreve, u mirnom okruženju Rakovca, nadomak Fruške gore, nalazi se plac koji predstavlja odličnu investicionu pr…

  • 108 €/m2
  • 857 m2

Novi Sad Begeč

92,700 €

Lep Veliki Plac 4152 m2 na glavnom Magistralnom Putu za Begeč-065/385 8880…

  • 22 €/m2
  • 4152 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

79,930 €

Plac na Karagači sa panoramskim pogledom na Novi Sad – 776m2…

  • 103 €/m2
  • 776 m2

Beočin Beočin

78,000 €

Banoštor-Fantastičan Veliki Građevinski Plac 1500 m2 pored vode za Umetnike i uživanje-065/385 8880…

  • 52 €/m2
  • 1500 m2

Novi Sad Rumenka

77,250 €

Prodaje se odličan građevinski plac u mirnom delu Rumenke, u blizini Kanala DTD i glavnog puta za Kisač. Plac je ravan i pravougaonog oblika i nala…

  • 56 €/m2
  • 1382 m2