Novi Sad - Telep

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus stan 145 m2 sa Lepom Velikom Terasom-povrat Pdv-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,181 €/m2
  • Površina: 145 m2
PRODAJA

316,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20944
  • Površina : 145 m2
  • Cena : 316,200 €
  • Cena po m2 : 2180.69 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/4

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus 145 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... *Direktna prodaja*...Prodajemo u Severnom Telepu Četvorosoban PentHaus 145 m2 na Pogodnoj lokaciji...stan je trostrane orijentacije ima Lepu Veliku Terasu sa pogledom na Frušku goru...Grejanje je centralno...Useljenje je u Februaru 2025...Mogućnost kupovine Parking Mesta u Suterenu...mogućnost povrata Pdv-a...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-20944 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

306,400 €

Novi Sad - Centar - stari grad, prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN trosoban salonski stan od 85m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je kompletno renovira…

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.ČETVOROSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,433 €/m2
  • 127 m2

Novi Sad Centar

306,425 €

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran Trosoban stan 85m2 u Centru Novog Sada …

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Novo Naselje

317,450 €

PRODAJA STANOVA ČETVOROSOBAN NOV NEUSELJAVAN POVRAT PDVA retko u ponudi* ID#8773…

  • Soba: 4.0
  • 3,082 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Centar

310,000 €

Dupleks 136 m² u centru Novog Sada – idealan za život ili firmu…

  • Soba: 5.0
  • 2,279 €/m2
  • 136 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Potpuno opremljen duplex na Novom naselju ID#9370…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2