Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin-Fantastičan Četvorosoban PentHaus 114 m2 sa Velikom Terasom 181 m2-povrat PDV-a-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,259 €/m2
  • Površina: 114 m2
PRODAJA

257,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 18793
  • Površina : 114 m2
  • Cena : 257,500 €
  • Cena po m2 : 2258.77 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/4

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Nov Veliki PentHaus 114 m2 na TOP-TOP LOKACIJI...Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života...Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,terasa,lift...STAN IMA POVRŠINU 114 m2 A SA LEPOM VELIKOM TERASOM 181 m2...Grejanje je Centralno...Stan je Odmah Useljiv....mogućnost povrata PDV-a...Posebno izdvajamo osim lokacije blizinu škole,vrtića,tržnog centra,DZ,Tvrđave,Fruške gore,stanica GSP prevoza koji saobraćaju ka svim delovima grada...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-18793 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

257,500 €

Ako maštate o jutarnjoj kafi uz pogled na reku, šetnjama kejom i bezbrižnom odrastanju dece uz uređena dvorišta i igrališta – ovaj stan je upr…

  • Soba: 3.0
  • 3,627 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

250,680 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 4.0
  • 2,611 €/m2
  • 96 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

263,400 €

Luksuzan četvorosoban stan u urbanoj vili – Tatarsko brdo …

  • Soba: 4.0
  • 2,832 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Podbara

254,900 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Grbavica

256,250 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Centar

265,300 €

NOVI SAD.CENTAR.ČETVOROSOBAN STAN.UZ STAN IDE I GRAŽA.Stan je direktno povezan liftom sa zasebnom garažom 15 m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,884 €/m2
  • 92 m2