Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin-Veliki PentHaus 122 m2 sa Terasom 193 m2-Useljiv na Top Lokaciji-povrat PDV-a-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,111 €/m2
  • Površina: 122 m2
PRODAJA

257,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 18817
  • Površina : 122 m2
  • Cena : 257,500 €
  • Cena po m2 : 2110.66 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/4

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Fantastičan Četvorosoban PentHaus 122 m2 sa Velikom terasom 193 m2 na TIP-TOP LOKACIJI...Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života...Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,terasa,lift dolazi direktno u stan...Grejanje je projektovano podno, sa uređajima za hlađenje i grejanje i toplotnim pumpama poslednje generacije sa sanitarnom vodom...STAN JE ODMAH USELJIV...mogućnost povrata PDV-a...Posebno izdvajamo osim lokacije blizinu škole,vrtića,tržnog centra,DZ,Tvrđave,Fruške gore,stanica GSP prevoza koji saobraćaju ka svim delovima grada... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-18817 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

253,050 €

Prodaja stana – Centar, Novi Sad | 3 spavaće sobe + garaža, lift direktno do stana Prodaje se izuzetan četvorosoban stan u strogom centru Novog S…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Kej

257,500 €

Na prodaju odličan trosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu – Kej…

  • Soba: 3.0
  • 3,627 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Rotkvarija

260,500 €

Dositejeva. Rotkvarija - Centar. Parking u dvoristu zgrade. Stan se prodaje namesten.Kontakt: 062 7445 42 (iskljuci…

  • Soba: 3.0
  • 3,428 €/m2
  • 76 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

250,000 €

Uživajte u izvanrednom životnom prostoru koji vam nudi ovo jedinstveno troiposobno stambeno zdanje u Sremskoj Kamenici. Sjajno pozicionirano u potp…

  • Soba: 3.5
  • 2,525 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Telep

265,250 €

Na Telepu, u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada, prodaje se potpuno nov, moderan četvorosoban stan koji odiše komforom i kvalitetom stan se…

  • Soba: 4.0
  • 2,763 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

259,000 €

KOMPLETNO NAMEŠTEN ČETVOROSOBAN DUPLEKS SA PARKING MESTOM ID#11192…

  • Soba: 4.0
  • 2,755 €/m2
  • 94 m2