Ruma - Ruma

Ruma-Uknjižen Poslovno Stambeni Objekat 330 m2 -065/3858-880

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,002 €/m2
  • Površina: 330 m2
PRODAJA

330,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20355
  • Površina : 330 m2
  • Cena : 330,500 €
  • Cena po m2 : 1001.52 €/m2
  • Grad : Ruma
  • Lokacija : Ruma
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 1/1

*NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo u Najpogodnijem širem Centru grada Uknjižen Poslovno-Stambeni Objekat 330 m2 na TOP LOKACIJI...Objekat je Spratni kvalitetne gradnje u Prizemlju je prazan Lokal od 132 m2 koji je pogodan za razne delatnosti dok je na Spratu Stambeni deo od 198 m2...grejanje je centralno na Gas...poseduje svu infrastrukturu...Objekat je Legalizovan po zakonu o Ozakonjenju...nalazi se na manjem Placu od 230 m2...IDEALNO JE ZA PEKARE...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-20355 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na 065/385 8888...Dančo

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

323,800 €

Ekskluzivna prilika – prostran četvorosoban stan u centru, nadomak keja Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu izuzetno komfornog četvo…

  • Soba: 4.0
  • 2,364 €/m2
  • 137 m2

Sremska Kamenica Popovica

339,900 €

U poznatom i moderno projektovanom kompleksu na Popovici, u mirnom okruženju Sremske Kamenice, prodaje se luksuzan dupleks stan sa prostranom terasom…

  • Soba: 3.0
  • 3,399 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Centar

321,360 €

Novi Sad, Centar. Sjajan, pravi četvorosoban, komforan stan u centru grada, u neposrednoj blizini Matice Srpske, pe?…

  • Soba: 4.0
  • 3,090 €/m2
  • 104 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

329,930 €

Ekskluzivan stan vrhunske gradnje – 112 m² sa garažnim mestom…

  • Soba: 4.0
  • 2,946 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

322,700 €

Novi Sad, Bulevar Evrope - Komforan četvosoban stan …

  • Soba: 4.0
  • 2,689 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

339,900 €

LIMAN, AVENIJA GARDEN ČETVOROSOBAN NOV NEUSELJAVAN retko u ponudi* ID#8947…

  • Soba: 4.0
  • 3,035 €/m2
  • 112 m2