Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin -Kuća na Extra lokaciji-065/3858-888

  • Broj prostorija: 7.0
  • Cena po m2: 1,133 €/m2
  • Površina: 264 m2
PRODAJA

299,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21088
  • Površina : 264 m2
  • Cena : 299,000 €
  • Cena po m2 : 1132.58 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 7.0
  • Površina placa: 228 m2

Kuća u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji na samo nekoliko minuta od centra Novog sada. kuća je koncipirana za jedan veoma lep i miran porodični život, veoma je pogodna za višečlanu porodicu. Suteren ili tidonje prizemlje smeštena je garaža i kancelarijski poslovni prostor(4 Kancelarije) koji se rentira, iz njega se izlaze na malo dvorište sa terasom gde postoji miran kutak za uživanje u intimnosti i zelenilu sa ugrađenim roštiljem. Na prizemlju je dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom, kupatilom i spavačom sobom i jednu divnu terasu.Na spratu se nalaze 3 spavaće sobe i kupatilo. Kuća je veoma kvalitetno građena i na odličnoj je poziciji. Uknjižena 1/1 Za sve informacije: kontakt:065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21088 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

293,550 €

Novi Sad, Telep-Adice - Spratna kuća odlična za porodice …

  • Soba: 7.0
  • 1,846 €/m2
  • 159 m2

Novi Sad Telep

298,700 €

Prostrana porodična kuča na Telepu sa dvorištem…

  • Soba: 5.5
  • 2,074 €/m2
  • 144 m2

Sremska Kamenica Bocke

299,000 €

Kuća je udaljena 10 minuta kolima od tržnog centra Promenade i ostalih ključnih objekata u gradu, ali i dalje smeštena na ivici građevinske tone …

  • Soba: 7.0
  • 1,196 €/m2
  • 250 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

299,000 €

PETROVARADIN,  jedan od najlpših delova Novog Sada za individualno stanovanje,u porodičnim kućama na par minuta …

  • Soba: 8.0
  • 1,929 €/m2
  • 155 m2

Sremska Kamenica Popovica

298,700 €

Kuća na Popovici-extra pogled…

  • Soba: 4.0
  • 3,017 €/m2
  • 99 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

293,550 €

Moj dom nekretnine vam nude prelep porodičan dom od165m2 u najmirnijem delu Sremske Kamenice. Locirana u slepoj ulici sa mirnim i jako lepim komšilu…

  • Soba: 5.0
  • 1,779 €/m2
  • 165 m2