Sremski Karlovci - Centar

Sremski Karlovci-Nezavršena kuća 230 m2 iznad centra Varošice-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 537 €/m2
  • Površina: 230 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 18716
  • Površina : 230 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 537.39 €/m2
  • Grad : Sremski Karlovci
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 516 m2

Prodajemo u srcu Sremskih Karlovaca Uknjiženu kuću 230 m2 na TOP-TOP LOKACIJI...Kuća je Novoizgrađena 230 m2 i pod krovom je nalazi se na placu od 516 m2,poseduje i Starovremenski Vinski podrum od 70 m2...Posebno izdvajamo osim lokacije blizinu škole,vrtića,centra gradića,Čuvene Karlovačke Gimnazije,Bogoslovije,Kapele Mira,*PLATAN-a*,Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-18716 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

124,000 €

Sremski Karlovci. KUĆA U IZGRADNJI SA VINSKIM PODRUMOM na fantastičnoj i veoma atraktivnoj lokaciji, u blizini Dvorske bašte. Poseduje dve etaže …

  • Soba: 0.5
  • 689 €/m2
  • 180 m2

Novi Sad Veternk

123,600 €

Na prodaju moderna kuća u Veterniku – 54 m², kompletno nameštena!…

  • Soba: 2.0
  • 2,289 €/m2
  • 54 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

123,600 €

Petrovaradin - Kuća - ozidan objekat …

  • Soba: 7.0
  • 621 €/m2
  • 199 m2

Srbobran Srbobran

123,600 €

Srbobran, Odlična kuća sa novim nameštajem blizu centra…

  • Soba: 3.0
  • 1,013 €/m2
  • 122 m2

Irig Vrdnik

118,450 €

Vikend kuća u Vrdniku sa panoramskim pogledom – velika parcela 1209 m², tri etaže, idealna za život ili investiciju U Vrdniku, jednom od najtra…

  • Soba: 5.0
  • 790 €/m2
  • 150 m2

Sremski Karlovci Centar

123,600 €

Sremski Karlovci-Nezavršena kuća 230 m2 iznad centra Varošice-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 537 €/m2
  • 230 m2