Novi Sad - Veternk

Veternik-Spratna kuća-Sve uknjiženo 1/1 ( SU+Pr +PK)

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 979 €/m2
  • Površina: 263 m2
PRODAJA

257,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4213
  • Površina : 263 m2
  • Cena : 257,500 €
  • Cena po m2 : 979.09 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 495 m2

Suteren+prizemlje+potkrovlje. Suteren;dve garaže, tehničke prostorije, Prizemlje: veliki dvenvi boravak, odvojena kuhinja, trpezarija, dve sobe, kupatilo. Sprat: 3 sp.sobe, (jed.sp.soba nije završena) kupatilo. Kuća ima i PP 20 m2 sa posebnim ulazom. Kuća veoma kvaliteno gradjena, lepo dvorište, kuća na uglu dve ulice,tri vrste grejanja,u PkT postoji jedna soba koja nije završena te se može uraditi po želji. Dolazi u obzir zamena za dvosoban stan uz doplatu. više podataka na;www.status-nekretnine.com A57-4213 ili na tel:065/3858-888

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Bocke

257,000 €

Sremska Kamenica, Bocke -BOROVA ULICA - IDEALNA PORODIČNA KUĆA, na fantastičnoj lokaciji (svega 7minuta do grada), u blizini mosta u izgradnji. Ku…

  • Soba: 5.0
  • 1,230 €/m2
  • 209 m2

Sremski Karlovci Centar

257,500 €

Sr.Karlovci, spratna porodična kuća!…

  • Soba: 5.0
  • 2,259 €/m2
  • 114 m2

Sremska Kamenica Ledinci

257,500 €

Vikend kuća sa panoramskim pogledom na Novi Sad i Dunav – Liparije, Fruška gora Ukoliko tražite vikend kuću sa pogledom na Novi Sad i Dunav, ov…

  • Soba: 2.0
  • 6,438 €/m2
  • 40 m2

Sremski Karlovci Centar

257,500 €

Na prodaju – Prostrana porodična kuća na samom početku Sremskih Karlovaca U jednom od najlepših i istorijski najznačajnijih mesta u Srbiji, u …

  • Soba: 5.0
  • 2,182 €/m2
  • 118 m2

Srbobran Srbobran

250,000 €

Srbobran - Bečej, Salaš sa izlazom na Beljansku baru i 6.9 kJ poljoprivrednog zemljišta…

  • Soba: 5.0
  • 1,263 €/m2
  • 198 m2

Novi Sad Sajmište

257,000 €

Lepo sređena dvorišna spratna kuća 128 m2 u blizini Jodne Banje-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,008 €/m2
  • 128 m2