Sremska Kamenica - Institut

EXTRA STAN NOVA ZGRADA-50 M2 065/3858-888

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,784 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

139,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21040
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 139,200 €
  • Cena po m2 : 2784.00 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Institut
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/4

Ekstra stan u Sremskoj Kamenici u jednoj od najboljih zgrada. Stan je po strukturi Jednoiposoban. Veoma lepog rasporeda i veoma kvalitetna zgrada. Stan se nalazi na II spartu. iz hodnika se ide u sve prostorije, Dnevni borevak, spavaču sobu, i kupatilo. Iz dnevnog boravka se izlazi na veoma lepu terasu. veoma mali troškovi za komunalije, grejnje je na toplotne pumpe, a u zgradi postoji i sistemm za vlažnost vaduha. Stan je ulično orijentisan, ali zgrada je uvučena dosta od ulice tako da nečuje se buka. Ispred zgrade je veliki parking gde uvek ima besplatbno parkiranje. Blizu veliki market, apoteka, i Stanica GSp-a, Škola, vrtić, pijaca... Kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21040 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

147,850 €

Prodaja- Dvosobni, Centar* 45m2* Povrat PDV-a ID#9946…

  • Soba: 2.0
  • 3,286 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Salajka

137,600 €

NOVI SAD.SALAJKA.DVOSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 43 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

146,790 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 2.5
  • 2,447 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Detelinara

130,810 €

Nova detelinara, 41m2. Namešten dvosoban stan. Kredit za mlade. …

  • Soba: 2.0
  • 3,190 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

• Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2