Novi Sad - Grbavica

Grbavica-Odličan stan -Vojvođanska-065/3858-888

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,542 €/m2
  • Površina: 77 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21103
  • Površina : 77 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 2541.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/4

Odličan stan u Vojvođanskoj ulici, stara klasična gradnja. Poseban čar ovog strana su dve velike terase preko celog stana od kojih jedna gleda na ulicu druga na dvorište, a i tu je deo Grbavice koji je prepun zelenila. Još jedna velika prednost je to što u dvorišnom delu zgrade ima uvek mesta za besplatno parkiranje auta. Stan se nalazi prelo puta čuvene Limanske pijace i sve vam je tu na dohvat ruke, kao i škola , vrtić, marketi, nedaleko od centra, park. i dr. Stan je po strukturi dvoiposoban i sa terasama ima ukupno oko 100 m2. Stan je veoma lepog rasporeda i ima mogučnosti da se pretvori u veoma lep troiposoban(četvorosoban) sa pametnim rešenjima oko kuhinje sa trpezarijom koja je odvojena i tri ostrave koliko ih ima u stanu. Ovaj stan se može i menjati za neki manji oko 45 m2 na ovoj lokaciji uz doplatu. Vredi pogledati. Više info na: www.status nekretnine.com A57-21103 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182 KONTAKT TEL: 065/3858-888 Dančo lic. br.322

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

205,610 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 3,024 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Grbavica

195,000 €

Trosoban duplex stan na odličnoj lokaciji – Grbavica, Novi Sad…

  • Soba: 3.0
  • 2,407 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Telep

197,250 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,859 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

186,320 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,700 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

191,000 €

Novi Sad, početak Telepa, veoma blizu Limana 4 prodaje se u novoj zgradi odmah useljiv i uknjizen odličan trosoban …

  • Soba: 3.0
  • 2,547 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2