Sremska Kamenica - Ledinci

Ledinci - Kuća na odličoj lokaciji sa predivnim pogledom

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,205 €/m2
  • Površina: 220 m2
PRODAJA

265,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21057
  • Površina : 220 m2
  • Cena : 265,000 €
  • Cena po m2 : 1204.55 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Ledinci
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 2199 m2

Prelepa kuća na izvrsnoj lokaciji sa predivnim pogledom. Kuća poseduje veliki dnevni boravak dole sa kuhinjom, kupatilom, ostavom i velikom zatvorenom terasom. Kada se popnemo gore ulazimo na sto tako veliku terasu, tri spavaće sobe i kupatilo. Grejanje je na gas-centralno, u dvorištu postoje dva velika placa pod vočnjacima jedan je ispred kuće drugi iza kuće. Iza kuće postoji veliki ozidani roštilj tako da pruža vlasnicima da provedu kvalitetan boravak na ovoj nekretnini. Do kuće se dolazi asfaltnom ulicom. Više informacija na:www.status-nekretnine.com A57-21057 STATUS NEKRETNINE DOO UPISAN U REG, POSREDNIKA POD RED, BR, 182 Ili na tel: 065/3858-888 Dančo lic. br.322

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Somborski bulevar

262,650 €

Prodaje se kuća na Telepu površine 200 m2 (uknjiženo 83 m2) na placu površine 260 m2 sa prizemljem, spratom i potkrovljem. Prizemlje se sastoji od…

  • Soba: 5.5
  • 1,313 €/m2
  • 200 m2

Novi Sad Adice

257,500 €

Odlično građena kuća kod Lipovog gaja, Odlično građena kuća kod Lipovog gaja. Ispod cele kuće suteren, visoko prizemlje četvorosoban stan, a u…

  • Soba: 6.0
  • 498 €/m2
  • 517 m2

Sremski Karlovci Centar

257,500 €

Sr.Karlovci, spratna porodična kuća!…

  • Soba: 5.0
  • 2,259 €/m2
  • 114 m2

Prodaja vikend-kuće sa velikim pla

257,500 €

Prodaja vikend-kuće sa velikim placem između Banje Vrdnik i Jaska sa panoramskim pogledom…

  • Soba: 5.0
  • 3,576 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Salajka

257,000 €

* Novi Sad - Salajka *…

  • Soba: 5.0
  • 1,637 €/m2
  • 157 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

272,950 €

Petosobna kuća, novogradnja *povrat PDV-a* ID#10337…

  • Soba: 10.0
  • 1,909 €/m2
  • 143 m2