Novi Sad - Telep

Na prodaju dvosoban stan – 36,91 m², Novi Sad

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,984 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

110,143 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22428
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 110,143 €
  • Cena po m2 : 2984.10 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: pr/0

Na prodaju dvosoban stan površine 36,91 m² na atraktivnoj lokaciji Liman-Telep. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i terase. Funkcionalan raspored prostorija omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora. Objekat gradi pouzdan investitor uz kvalitetne materijale i savremenu gradnju. U blizini su fakulteti, škole, vrtići, marketi, Dunav i šetalište. Isti tip stanova dostupan je na više etaža u zgradi. Odlična prilika kako za stanovanje tako i za investiciju. Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas na: 065/3858-886 Gorana lic.br.3881 ili na www.status-nekretnine.com A57-22428 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD. RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

111,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,061 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,100 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

113,350 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,149 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Novo Naselje

115,540 €

Na prodaju su moderni poslovni prostori u suterenu zgrade u izgradnji, smešten na idealnoj lokaciji na granici Novog Naselja i Satelita. Projekat je …

  • Soba: 1.5
  • 2,818 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

117,400 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 3,089 €/m2
  • 38 m2