Novi Sad - Telep

Na prodaju dvosoban stan – 42,52 m², Novi Sad

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,933 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

124,726 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22429
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 124,726 €
  • Cena po m2 : 2933.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: pr/0

Na prodaju dvosoban stan površine 42,52 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman-Telep. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Raspored je veoma praktičan i pruža komforan životni prostor. Gradnja od strane pouzdanog investitora, uz kvalitetne materijale i moderan koncept stanovanja. Isti stanovi dostupni su na više spratova u objektu. Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas na: 065/3858-886 Gorana lic.br. 3881 ili na www.status-nekretnine.com A57-22429 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD. RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

123,270 €

Petrovaradin, Trosoban stan 58m2 - Prodaje se trosoban stan …

  • Soba: 2.5
  • 2,125 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Adice

117,700 €

NOVI SAD. ADICE. TROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,065 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Podbara

127,800 €

NA PRODAJU - Jednoiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 1.5
  • 3,117 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

130,000 €

Prodaja-komforan dvosoban stan kod Sajma-62m2 ID#12095…

  • Soba: 2.0
  • 2,097 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

132,100 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,811 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

131,950 €

• Soba: 1.5
  • 2,807 €/m2
  • 47 m2