Novi Sad - Telep

Na prodaju četvorosoban stan – 69,13 m², Novi Sad

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,862 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

197,870 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22430
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 197,870 €
  • Cena po m2 : 2862.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/3

Na prodaju trosoban stan površine 69,13 m² na odličnoj lokaciji Liman IV. Stan čine hodnik, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Idealan raspored za porodično stanovanje. Objekat gradi pouzdan investitor sa visokim standardom gradnje. Lokacija pruža blizinu fakulteta, škola, vrtića, parkova i Dunava. U ponudi su isti tipovi stanova na više etaža. Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas na: 065/3858-886 Gorana lic.br. 3881 ili na www.status-nekretnine.com A57-22430 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD. RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

195,000 €

Prodaja trosobnog stana, Centar, 58m2-Renoviran ID#11362…

  • Soba: 3.0
  • 3,362 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Novo Naselje

196,000 €

Novi Sad - Novo Naselje Na prodaju komforan trosoban stan sa prelepim, neometanim, pogledom na krosnje drveca i krovove zgrada. Stan je svetao, dvostr…

  • Soba: 3.0
  • 2,513 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

189,000 €

Troiposoban stan na odličnoj lokaciji ID#9428…

  • Soba: 3.5
  • 3,706 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

191,000 €

Novi Sad, početak Telepa, veoma blizu Limana 4 prodaje se u novoj zgradi odmah useljiv i uknjizen odličan trosoban …

  • Soba: 3.0
  • 2,547 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Sajmište

207,700 €

Novi Sad, Sajam, sjajan trosoban stan na odlicnoj lokaciji…

  • Soba: 3.0
  • 3,100 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Kej

201,880 €

Na prodaju – luksuzno opremljen stan 46 m² kod keja, idealna lokacija na 1. spratu Prodaje se izuzetno lep, moderan i luksuzno opremljen stan povr…

  • Soba: 1.5
  • 4,389 €/m2
  • 46 m2