Novi Sad - Veternk

Veternik- Novogradnja

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,060 €/m2
  • Površina: 86 m2
PRODAJA

177,160 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19621
  • Površina : 86 m2
  • Cena : 177,160 €
  • Cena po m2 : 2060.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: pr/2

Odličan stan u prizemlju male zgrade. veliki dnevni boravak i 3 sp.sobe, dva sanitarna čvora. Gradi fizičko lice, nije u sistemu PDV-a Zgrada sa samo 3 stana, veliko dvorište. Kontakt: www.status-nekretnine.com A57-19621 ili kontakt tel:065 38 58 888 Dančo lic. br. 322 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSRED. POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

168,000 €

Četvorosoban stan u urbanoj vili u Petrovaradinu…

  • Soba: 4.0
  • 1,750 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

182,400 €

Adamovićevo-kompletno renoviran dvosoban 64m2 ID#11389…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Sajmište

175,000 €

Odličan renoviran dvosoban stan-sajam…

  • Soba: 2.0
  • 2,778 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Lipov gaj

185,000 €

Prodaje se luksuzan trosoban stan sa krovnom terasom – Lipov gaj ID#6521…

  • Soba: 3.0
  • 2,342 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Telep

176,000 €

Ekskluzivan kompleks na Telepu, 60m2, sa pdv-om!…

  • Soba: 3.0
  • 2,933 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

170,500 €

Prodaje se nov stan u tek useljenoj zgradi, Laze Lazarevića. Cena je sa pdv-om. Odlična ponuda, uknjižen, dve spavać…

  • Soba: 3.0
  • 2,368 €/m2
  • 72 m2