Novi Sad - Veternk

Veternik-Jednoiposoban stan 41 m2 na Prvom spratu u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,398 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

98,310 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22433
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 98,310 €
  • Cena po m2 : 2397.80 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/2

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je Podno... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Maj 2026....može da se kupi Parking Mesto... može Kupovina preko Stambenog Kredita.... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22433 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

92,300 €

Novi Sad, Telep. NOVOGRADNJA - USELJIVA GARSONJERA. U novoj tek useljenoj zgradi, useljiva komforna garsonjera od 32m2. Nalazi se na prvom spratu, ima…

  • Soba: 0.5
  • 2,884 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Grbavica

90,640 €

Prodaje se stan na Grbavici 44m2 na jako dobroj i atraktivnoj lokaciji. Stan se vodi kao garaza i nalazi se u suterenu nove zgrade. Sadrzi dnevni bora…

  • Soba: 3.0
  • 2,060 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Kej

89,700 €

Garsonjera na Keju – jedinstven pogled na Tvrđavu i Dunav Na prodaju je uknjižena garsonjera od 19 m², smeštena na 5. spratu zgrade (bez lift…

  • Soba: 0.5
  • 4,721 €/m2
  • 19 m2

Novi Sad Telep

90,750 €

PRODAJA Stan 1.5: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, 33.00m2, 90750 eur ID#11169…

  • Soba: 1.5
  • 2,750 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Detelinara

105,060 €

Novi Sad, Nova Detelinara - renovirana garsonjera …

  • Soba: 0.5
  • 3,502 €/m2
  • 30 m2