Novi Sad - Telep

Južni Telep-Lep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,914 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

148,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22426
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 148,600 €
  • Cena po m2 : 2913.73 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI...Stan se nalazi na Trećem spratu zgrade,lepe orijentacije, Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata i Lepa Terasa... grejanje je centralno... mogućnost kupovine Garaže ili PM i povrata PDV-a...useljenje Decembar 2026... Posebno izdvajamo Odličnu povezanost sa glavnim saobraćajnicama,blizina Osnovne škole,Vrtića,tržnog centra,Dunava i Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22426 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

141,900 €

SAMO KOD NAS Prodajemo predivan dvosoban stan u zgradi starije gradnje na Bulevaru Kralja Petra I. Zgrada je smeštena u dvorištu između bulevar…

  • Soba: 2.0
  • 2,677 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Somborski bulevar

139,050 €

Na prodaju funkcionalan i potpuno opremljen stan na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla. Nalazi se na 3. spratu u novijoj zgradi sa li…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

139,000 €

Telep-Odličan Trosoban stan 57 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Grbavica

144,420 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 1.5
  • 3,703 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

146,380 €

Petrovaradin-Veliki Četvorosoban stan 68 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,153 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

155,100 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 2.5
  • 2,315 €/m2
  • 67 m2