Novi Sad - Telep

Južni Telep-Petosoban Dupleks 175 m2-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,923 €/m2
  • Površina: 175 m2
PRODAJA

511,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22427
  • Površina : 175 m2
  • Cena : 511,550 €
  • Cena po m2 : 2923.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 3/3

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Veeliki Petosoban Dupleks 175 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI...Stan se nalazi na Trećem spratu zgrade,lepe orijentacije,stan ima četiri spavaće sobe,četiri kupatila, Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata i Lepa Terasa... grejanje je centralno... mogućnost kupovine Garaže ili PM i povrata PDV-a...useljenje Decembar 2026... Posebno izdvajamo Odličnu povezanost sa glavnim saobraćajnicama,blizina Osnovne škole,Vrtića,tržnog centra,Dunava i Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22427 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

503,700 €

Visoko luksuzan, praktično nov petosoban stan na odličooj mirnoj lokaciji za porodični život. Prodaje se opremljen n…

  • Soba: 5.0
  • 3,381 €/m2
  • 149 m2

Novi Sad Centar

516,650 €

Centar-Fantastičan Četvorosoban PentHaus 152 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 152 m2

Novi Sad Centar

515,000 €

SALONSKI STAN, Renoviran, CENTAR Novog Sada. ID#2849…

  • Soba: 4.0
  • 5,365 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Telep

515,000 €

Prodajemo izvanredan penthaus u novoizgrađenoj zgradi na Telepu. Na odličnoj lokaciji u okolini Lidla, u već useljenoj zgradi investitora poznat…

  • Soba: 4.0
  • 2,036 €/m2
  • 253 m2

Novi Sad Telep

515,000 €

NOVI SAD. TELEP.ČETVOROSOBAN STAN. SA PDV-OM. UZ STAN IDU TRI PARKING MESTA (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405…

  • Soba: 4.0
  • 2,036 €/m2
  • 253 m2

Novi Sad Centar

504,700 €

Ultra luksuzan stan u strogom centru grada…

  • Soba: 3.0
  • 4,807 €/m2
  • 105 m2