Novi Sad - Veternk

Veternik-Jednoiposoban stan 40 m2 u Prizemlju-065/385 8880

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,920 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

76,810 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22435
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 76,810 €
  • Cena po m2 : 1920.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: pr/2

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se papirološki vodi kao Garaža,nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u prizemlju,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je Podno... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Maj 2026....može da se kupi Parking Mesto... KUPOVINA JE ZA GOTOVINU.... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22435 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

82,400 €

Prodajemo jednosoban stan na nadograđenom 5. spratu šestospratnice stare gradnje preko puta Lidla kod Ž stanice. Stan je u stanju za remont u zg…

  • Soba: 1.0
  • 2,575 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Klisa

73,280 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 0.5
  • 2,527 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Avijacija

76,100 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,819 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Adice

66,960 €

Adice-Useljiv Jednoiposoban stan 38 m2 u prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,762 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Adice

80,340 €

Povoljna prodaja jednosobnog stana u mirnom delu Adica…

  • Soba: 1.0
  • 2,363 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Podbara

85,000 €

Jednosoban stan u Centru, Novi Sad, 27 m²…

  • Soba: 1.0
  • 3,148 €/m2
  • 27 m2