Novi Sad - Veternk

Veternik-Četvorosoban Dupleks 65 m2 u Mirnom kraju-povrat Pdv-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,996 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

129,730 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22434
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 129,730 €
  • Cena po m2 : 1995.85 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Dupleks 65 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na prvom i drugom spratu,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je Podno... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Maj 2026....može da se kupi Parking Mesto... može Kupovina preko Stambenog Kredita.... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22434 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

133,400 €

Predstavljamo vam prelepi dupleks stan od 54 kvadratna metra, idealan za porodice, parove, studente ili samce. Nalazi se na 5. spratu zgrade sa liftom…

  • Soba: 2.0
  • 2,470 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Somborski bulevar

139,050 €

Na prodaju funkcionalan i potpuno opremljen stan na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla. Nalazi se na 3. spratu u novijoj zgradi sa li…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

125,700 €

NOVI SAD. TELEP.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,514 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Podbara

133,000 €

Prodajemo predivno renoviran i kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji nadomak centra grada. Stan je po strukturi jednoiposoban sa terasom o…

  • Soba: 1.5
  • 3,800 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

137,950 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,653 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Podbara

129,400 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,405 €/m2
  • 38 m2