Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin-Fantastičan Veliki Petosoban stan 108 m2 sa Pogledom u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,153 €/m2
  • Površina: 108 m2
PRODAJA

232,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22439
  • Površina : 108 m2
  • Cena : 232,500 €
  • Cena po m2 : 2152.78 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 2/2

.*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Petosoban stan 108 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na drugom spratu,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je Podno... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Mart 2027....može da se kupi Parking Mesto... može Kupovina preko Stambenog Kredita.... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22439 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

226,600 €

NOV SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,541 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

236,400 €

Telep-Useljiv Četvorosoban PENTHAUS 85 m2 u pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Avijacija

230,300 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,531 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Liman 3

232,780 €

ODLIČAN TROSOBAN STAN NA LIMANU 3 …

  • Soba: 3.0
  • 2,984 €/m2
  • 78 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

231,050 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 85m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,718 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Grbavica

242,100 €

NOVI SAD,GRBAVICA,odličan 4-soban  dupleks stan ,donji deo veliki dnevni boravak,kuhinja,terasa, trpezarija u sklo…

  • Soba: 4.0
  • 2,374 €/m2
  • 102 m2