Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin-Lep Dvosoban stan 37 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,266 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

83,840 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22437
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 83,840 €
  • Cena po m2 : 2265.95 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/2

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Dvosoban stan 37 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je Podno... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Mart 2027....može da se kupi Parking Mesto... Kupovina je za Gotovinu.... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22437 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

87,550 €

Garsonjera na Detelinari, Novi Sad, 25 m², 3/5 sprat…

  • Soba: 0.5
  • 3,502 €/m2
  • 25 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

83,840 €

Petrovaradin-Lep Dvosoban stan 37 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 37 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,800 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,145 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

91,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,785 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Detelinara

92,700 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.JEDNOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Novo Naselje

84,460 €

Novo Naselje-Jednosoban stan 34 m2 na Petom spratu u mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 2,484 €/m2
  • 34 m2