Bečej - Bačko Gradište

Biserno ostrvo-odličan plac uknjižen-1/1

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 9 €/m2
  • Površina: 1942 m2
PRODAJA

16,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 18089
  • Površina : 1942 m2
  • Cena : 16,800 €
  • Cena po m2 : 8.65 €/m2
  • Grad : Bečej
  • Lokacija : Bačko Gradište

Odličan plac na veoma atraktivnoj lokaciji, Plac nema izlaz na vodi, ali nije daleko od plaže na Mrtvoj tisi,. Odličan za vikendice i vočnjake. Kontakt 065/3858-888 www.status-nekretnine.com 18089

SLIČNE NEKRETNINE

Srbobran Srbobran

24,000 €

Srbobran, Odličan veliki plac u mirnom kraju…

  • 16 €/m2
  • 1457 m2

Tara-Plac u Građevinskom području

25,000 €

Tara-Plac u Građevinskom području u blizini Nacionalnog parka…

  • 55 €/m2
  • 454 m2

Bečej Bačko Gradište

16,800 €

Biserno ostrvo-odličan plac uknjižen-1/1…

  • 9 €/m2
  • 1942 m2

Sremski Karlovci Centar

15,000 €

Sremski Karlovci-Stražilovo-Lepa Parcela 770 m2 u blizini Nacionalnog Parka-065/385 8880…

  • 19 €/m2
  • 770 m2

Inđija Inđija

24,000 €

Slankamenački Vinogradi-Povoljno-Uknjižen Plac 1460 m2 sa Pogledom na Dunav-065/385 8880…

  • 16 €/m2
  • 1460 m2

Srbobran Srbobran

23,600 €

Poljoprivredno zemljište, 1,25 ha. Srbobran! …

  • 2 €/m2
  • 12424 m2