Novi Sad - Novo Naselje

Novo Naselje-Uknjižen Dvoiposoban stan 59 m2 sa Pogledom-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,566 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22444
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,400 €
  • Cena po m2 : 2566.10 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 7/10

Prodaje se uknjižen, dvoiposoban stan površine 59 m² na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje. Stan se nalazi na sedmom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta, što obezbeđuje dodatni komfor u svakodnevnom životu. Struktura je veoma funkcionalna: dnevna soba sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo, terasa i francuski balkon. Posebnu vrednost daje dvostrana orijentacija, koja omogućava dobru osvetljenost, prirodnu ventilaciju tokom celog dana i otvoren panoramski pogled na horizont grada. Zgrada poseduje biciklanu, a uz stan se dobija i tavanski prostor. Nalazi se između parka, vrtića, škole i autobuske stanice, uz besplatna parking mesta u okruženju. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Odličan izbor za porodičan život. Više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22444 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

158,260 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,597 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

149,350 €

Novi Sad,Novo Naselje.prodaja stana u zgradi staroj godinu dana.Stan se nalazi blizu Lidla i na stotinak metara  je…

  • Soba: 2.5
  • 2,489 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Grbavica

144,200 €

Novi Sad - Grbavica Na prodaju kompletno renoviran dvoiposoban stan od 52m2 u ulici Miše Dimitrijevića. Stan se nalazi na visokom prizemlju i dvori…

  • Soba: 2.5
  • 2,773 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Centar

154,700 €

NOVI SAD. CENTAR. JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,683 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Kej

155,000 €

PRODAJA-Renoviran, dvosoban-Kej, Centar-42m2 ID#11717…

  • Soba: 2.0
  • 3,690 €/m2
  • 42 m2