Novi Sad - Detelinara

Odlično Rasporeda, Porodičan stan- 54 m2 -065/3858-888

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,670 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22446
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 2670.37 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/5

U veoma lepoj zgradi , lep porodičan stan. Stam poseduje komotamn dnevni boravak, sa šankom, kuhinjom i iz kojeg se izlazi na tewrasu. Poseduje jpoš dve spšvače sobe, kupatilo sa tuš kabinom. Iz hodnika se ide u sve prostorije. Mođe kredit za mlade uz doplatu. Vredi pogledati. Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas na: 065/3858-888 Dančo lic, 322 ili na www.status-nekretnine.com A57-22446 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD. RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,216 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Sajmište

149,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Avijacija

145,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

• Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

141,100 €

Na prodaju dvosoban stan, Nova Detelinara, 48m2, 141100e…

  • Soba: 2.0
  • 2,940 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Cara Dušana

151,900 €

Prodaje se kompletno renoviran, svetao i funkcionalan dvosoban stan od 59 m² na drugom spratu kvalitetne zgrade, smešten u mirnoj i uvučenoj ulici …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2