Novi Sad - Adice

Adice-Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u prizemlju-065/385 8880

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,700 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

67,980 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22418
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 67,980 €
  • Cena po m2 : 1699.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: pr/2

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se papirološki vodi kao Garaža,nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u prizemlju,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je Podno... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Decembar 2026.... KUPOVINA JE ZA GOTOVINU.... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22418 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

73,500 €

NOVI SAD.NOVO NASELJKE.JENOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.0
  • 2,371 €/m2
  • 31 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

76,740 €

Moderna garsonjera – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,558 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Novo Naselje

70,000 €

Novi Sad, Novo Naselje. RENOVIRANA GARSONJERA - ODMAH USELJIVA! Nalazi se na 4/5 spratu u zgradi sa liftom, zgrada je odlično održavana. Površine j…

  • Soba: 0.5
  • 3,043 €/m2
  • 23 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

60,000 €

* Sremska Kamenica *…

  • Soba: 0.5
  • 2,308 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Telep

77,900 €

Garsonjera na Telepu, Novi Sad, 28 m², 3. sprat…

  • Soba: 1.0
  • 2,782 €/m2
  • 28 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2