Novi Sad - Adice

Adice-Lep Trosoban stan 60 m2 na drugom spratu-Izgradnja-povrat Pdv-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,957 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

117,420 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22419
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 117,420 €
  • Cena po m2 : 1957.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/2

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na drugom spratu,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je Podno... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...mogućnost Povrata PDV... useljenje Decembar 2026.... može Kupovina preko Stambenog Kredita.... . više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22419 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

123,600 €

DETELINARA - KOMFORAN DVOSOBAN…

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Novi Sad-Centar, Šumadijska, 48.00m2,123600 eur ID#2094…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

120,050 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 2.0
  • 3,159 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

Prelep dvosoban stan na Adicama…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

127,200 €

Južni Telep-Izuzetan Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,765 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

118,250 €

Predstavljamo novu zgradu apsolutno najvišeg kvaliteta gradnje na tržištu. Kvalitet gradnje podrazumeva gradnju termo…

  • Soba: 2.0
  • 2,688 €/m2
  • 44 m2