Novi Sad - Adice

Adice-Lep Trosoban stan 60 m2 na drugom spratu-Izgradnja-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,906 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

114,330 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22420
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 114,330 €
  • Cena po m2 : 1905.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/2

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na drugom spratu,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je Podno... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Decembar 2026.... može Kupovina preko Stambenog Kredita.... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22420 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Rotkvarija

115,000 €

Prodaja stana-Novi Sad, Bulevar kralja Petra*Dvosoban, Uknjižen ID#10076…

  • Soba: 1.5
  • 2,875 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

123,600 €

Odličan namešten dvoiposoban u novogradnji! Parking uključen u cenu. …

  • Soba: 2.5
  • 2,095 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

118,935 €

Ekskluzivni Popust: Ograničen popust od 50 EUR/m² na nove nekretnine. Ponuda je ekskluzivna za prvih 10 kupaca, od koj…

  • Soba: 2.0
  • 2,703 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

112,270 €

  • Soba: 1.5
  • 2,738 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Podbara

120,650 €

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,094 €/m2
  • 39 m2