Novi Sad - Centar

Centar Novog Sada, garažno mesto površine 14m2

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,857 €/m2
  • Površina: 14 m2
PRODAJA

26,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9000065
  • Površina : 14 m2
  • Cena : 26,000 €
  • Cena po m2 : 1857.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar

Centar, garažno mesto u suterenu. Lokacija sa malo javnog parkinga u okolini. Odličan izbor za investiciju ili za lične potrebe. U cenu je uključena posrednička naknada. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

25,300 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 14m2…

  • 1,807 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Socijalno

24,000 €

Na prodaju garažno mesto u, novoizgradjenom, kompleksu za kolektivno stanovanje "Kraljev Park". Zbog svoje lokacije odlična je i kao investiciona pr…

  • 1,714 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Socijalno

26,000 €

Novi Sad, Rotkvarija, Garaža u suterenu 17m2 …

  • 1,529 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Telep

24,000 €

Garaža sa dva parking mesta (2x12m²) – idealna lokacija, siguran i prostran prostor…

  • 1,000 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Detelinara

24,000 €

Novi Sad, Detelinara - Garažno mesto, 17 m2 …

  • 1,412 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Telep

25,000 €

Na prodaju dva garažna mesta površine po 12 m² - Heroja Pinkija…

  • 2,083 €/m2
  • 12 m2