Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Izdaje se jednosoban stan kod bulevara oslobodjenja

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 12 €/m2
  • Površina: 37 m2
IZDAVANJE

450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9101953
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 450 €
  • Cena po m2 : 12.16 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/0

, Skroz u potpunosti opremljen novim i modernim nameštajem, idealan za udoban i funkcionalan život. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe i terase. Nalazi se na 2. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i prijatnom kraju, što ga čini savršenim za one koji traže kombinaciju komfora i tišine. Lokacija je izuzetna – u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja i autobuske stanice, sa odličnom povezanošću sa svim delovima grada. U okolini se nalaze prodavnice, marketi i svi neophodni sadržaji za svakodnevni život. Stan je spreman za useljenje. Agenciska nadoknada iznosi 50% prve zakupnine. Kontakt: 0631226340 Viber: 0631226340 WhatsApp. 0628165036

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

700 €

Izdaje se trosoban dupleks stan na Bulevaru Evrope, površine 67 m². Stan je idealan za parove, porodice ili samce i nudi komforan i funkcionalan pro…

  • Soba: 3.0
  • 10 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Grbavica

350 €

GRBAVICA odlična ponuda novog stana, moguć i kratkoročan najam ID#10702…

  • Soba: 2.0
  • 13 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

350 €

Cara Dušana - jednoiposoban stan …

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Adice

280 €

Jednoiposoban stan u mirnom delu Adica – terasa, parking, gasno grejanje…

  • Soba: 1.5
  • 8 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Salajka

270 €

Salajka, garsonjera u ponudi ID#11946…

  • Soba: 0.5