Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin, Garsonjera 29m2 u izgradnji sa povratom PDV

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,470 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

71,640 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002573
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 71,640 €
  • Cena po m2 : 2470.34 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/4

Odlična lokacija, u blizini osnovne škole, marketa, apoteke, autobuskog stajališta... Garsonjera površine 29m2 se nalazi na visokom prizemlju zgrade sa liftom. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijskim delom, kuhinje koja može da se pregradi fizički, kupatila, terase i hodnika. Grejanje je na gas. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV. Rok završetka - april 2027. godine. U oglašenu cenu je već uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Za više informacija i gledanje pozvati na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

78,700 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,915 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Futog

62,100 €

Futog-Lep Dvosoban stan 35 m2 u Prizemlju- Izgradnja--065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,774 €/m2
  • 35 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

80,020 €

Moderna garsonjera – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,581 €/m2
  • 31 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

77,000 €

Atraktivna lokacija- komforna nameštena garsonjera 24m2 ID#11700…

  • Soba: 0.5
  • 3,208 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Adice

80,340 €

Povoljna prodaja jednosobnog stana u mirnom delu Adica…

  • Soba: 1.0
  • 2,363 €/m2
  • 34 m2