Novi Sad - Centar

Novi Sad, strogi centar - Kompletno nameštena garsonjera

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,172 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

92,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003737
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 92,000 €
  • Cena po m2 : 3172.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/4

Novi Sad, strogi centar - Uknjižena, kompletno nameštena garsonjera u strogom centru Novog Sada. Na samo minut laganog hoda od pešačke zone, par koraka od Riblje pijace i keja nalazi se ova garsonjera koja je odlična kao investicija. Kompletno renovirana - bez ulaganja. Spremna za nove kupce koji traže nekretninu za investiciju - kao stan na dan ili dugoročno iznajmljivanje. Ili život. IV sprat bez lifta, ali skupština stanara dogovorila ugradnju lifta. Prodaje se sa kompletnim nameštajem sa fotografija. Spreman za useljenje. U cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 0693831003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

95,600 €

Novi Sad, Adice-Ekskluzivni kompleks u izgradnji…

  • Soba: 1.5
  • 2,451 €/m2
  • 39 m2

Divčibare

95,000 €

Divčibare…

  • Soba: 3.0
  • 1,557 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Kej

92,600 €

NOVI SAD.CENTAR.GARSONJERA. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 4,874 €/m2
  • 19 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

95,000 €

Novi Sad, Telep, Prodaje se sređen, noviji, jednoiposoban stan od 35m2, na 1.spratu u zgradi na Telepu. Sastoji se od d…

  • Soba: 1.5
  • 2,714 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Centar

85,500 €

Novi Sad-Centar    Prodaje se stan u jednoj od najatraktivnijih lokacija,kako za zivot tako i za posao.Stan…

  • Soba: 0.5
  • 3,717 €/m2
  • 23 m2