Novi Sad - Vidovdansko naselje

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,957 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

138,947 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002916
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 138,947 €
  • Cena po m2 : 1957.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Vidovdansko naselje
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/2

Odličan porodičan stan na veoma mirnom i lepom mestu. Čine ga prostorije sledećeg rasporeda: dnevni boravak sa kuhinjom i terasom sa odličnim pogledom na zelenilo, hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, tri spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i odvojen toalet, dve terase. Grejanje u stanu je podno i plaća se samo u toku grejne sezone. Parking mesto u ceni. Povrat PDVa za kupce prve nekretnine. Planiran završetak radova jun 2026. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Na prodaju jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Evrope. Stan se prostire na 54 m², funkcionalnog rasporeda, lepo uređen i odmah u…

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Salajka

140,080 €

SALAJKA 44m2 NOVIJA GRADNJA …

  • Soba: 1.5
  • 3,184 €/m2
  • 44 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

144,010 €

Luksuzan Trosoban Stan – Mišeluk (Novi Sad) …

  • Soba: 3.0
  • 2,483 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Centar

139,000 €

Prodaje se namešten jednosoban stan, površine 41m2. Lokacija je veoma atraktivna, Stari Grad, na svega 5 minuta hoda do Keja, u neposrednoj blizini …

  • Soba: 1.0
  • 3,390 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

139,000 €

Prodaje se dvosoban stan na Bulevaru Evrope, na 4. spratu kvalitetne zgrade.Stan je kompletno opremljen, bez ikakvih ula…

  • Soba: 2.0
  • 2,725 €/m2
  • 51 m2