Novi Sad - Novo Naselje

Prodaje se kompletno opremljen jednoiposaban stan na Novom naselju

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,069 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

147,290 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003894
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 147,290 €
  • Cena po m2 : 3068.54 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/5

. Stan je površine 48 m² i nalazi se na 2. spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana je funkcionalna i odlično organizovana – sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, velike spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je opremljen novim i kvalitetnim nameštajem, što ga čini idealnim kako za stanovanje, tako i kao investiciju za izdavanje. U okolini se nalaze svi neophodni sadržaji za svakodnevni život – prodavnice, škole, vrtići, kao i dobra povezanost sa ostatkom grada. Parking je obezbeđen u okviru javnog parkinga van zone. U cenu je uracunata agencijska naknada koja iznosi 3%. Kontakt: 0631226340 Viber: 0631226340 WhatsApp. 0628165036

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

147,670 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,602 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

144,200 €

PRODAJA STANA – ADICE (kod stadiona Vujadin Boškov) – 75 m²…

  • Soba: 3.0
  • 1,923 €/m2
  • 75 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

143,960 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled …

  • Soba: 3.0
  • 2,482 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Podbara

145,500 €

Podbara-Lep Dvosoban stan 41 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,549 €/m2
  • 41 m2