Novi Sad - Centar

Novi Sad, Centar - Stari grad - Kompletno renoviran komforan jednoiposoban stan

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,207 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

163,552 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002875
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 163,552 €
  • Cena po m2 : 3206.90 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/4

Odlična lokacija - Blizina pešačke zone, Dunavskog parka, keja... Sam centar grada, a uvučeno og gradske buke i gužve. Posebnu karakteristiku ovog stana ističeno stolatiju velikog formata zbog prozračnosti stana i prelepog pogleda na zelenilo i park. Idealan za život ili kao investicija za izdavanje. Kompletno renoviran. Postoji mogućnost kupovine i dvoiposobanog stana od 63 m2 iznad ovog. Te je odličan za kupce koji žele da ulože novac sa odličnim povratom od zakupa ili za porodice koje žele dve stambene jedinice u jednoj zgradi. U cenu staa uračunata posrednička naknada u visini od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

163,400 €

Južni Telep-Trosoban stan 61 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,679 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Novo Naselje

167,800 €

Na mirnoj i funkcionalnoj lokaciji u Novom Naselju, u neposrednoj blizini okretnice autobusa koja obezbeđuje odličnu povezanost sa svim delovima gra…

  • Soba: 2.0
  • 2,751 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Centar

163,770 €

Na prodaju dvosoban stan od 58m²+ 11m2 terase u samom centru Novog Sada, u ulici Stevana Milovanova. Stan se nalazi na prvom spratu starije zgrade, …

  • Soba: 2.0
  • 2,824 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

172,150 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 3.0
  • 2,459 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

158,600 €

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA …

  • Soba: 2.5
  • 3,237 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

164,800 €

Kompletno renoviran, potpuno namešten dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji – Bulevar oslobođenja…

  • Soba: 2.0
  • 4,020 €/m2
  • 41 m2