Novi Sad - Centar

Novi Sad, Centar - Stari grad - Kompletno renoviran komforan dvoiposoban stan

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,207 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

202,016 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002876
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 202,016 €
  • Cena po m2 : 3206.60 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/4

Odlična lokacija - Blizina pešačke zone, Dunavskog parka, keja... Sam centar grada, a uvučeno og gradske buke i gužve. Posebnu karakteristiku ovog stana ističemo lepu terasu sa pogledom na tvrđavu. Idealan za život ili kao investicija za izdavanje. Kompletno renoviran. Postoji mogućnost kupovine i komfornog jednoiposobanog stana od 51 m2 ispod ovog. Te je odličan za kupce koji žele da ulože novac sa odličnim povratom od zakupa ili za porodice koje žele dve stambene jedinice u jednoj zgradi. U cenu staa uračunata posrednička naknada u visini od 3%. Kontakt: 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

195,700 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,330 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Prostran četvorosoban stan na Detelinari sa mogućnošću proširenja – 99 m²…

  • Soba: 4.0
  • 2,081 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Centar

206,000 €

NOVI SAD.CENTAR. DVE ODVOJENE GARSONJERE. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 4,120 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Centar

200,500 €

Komforan trosoban stan na par minuta od centra + parking…

  • Soba: 3.0
  • 3,457 €/m2
  • 58 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

205,610 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 3,024 €/m2
  • 68 m2