Novi Sad - Vidovdansko naselje

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 70m2 odličan troiposoban stan + parking u ceni

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

131,640 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1002917
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 131,640 €
  • Cena po m2 : 1854.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Vidovdansko naselje
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

Odličan porodičan stan na veoma mirnom i lepom mestu. Prvi sprat. Čine ga prostorije sledećeg rasporeda: dnevni boravak sa kuhinjom i terasom sa odličnim pogledom na zelenilo, hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, tri spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i odvojen toalet, dve terase. Grejanje u stanu je podno i plaća se samo u toku grejne sezone. Parking mesto u ceni. Povrat PDVa za kupce prve nekretnine. Planiran završetak radova jun 2026. U kupoprodajnu cenu uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt 069/383-1003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

137,150 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Salajka

139,100 €

Novi Sad ,Salajka,stan se nalazi na prvom spratu izgrađen pre dvadesetak godina. Nameštena kuhinja i dva ugradna am…

  • Soba: 3.5
  • 1,253 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Kamenjar

123,600 €

Luksuzan dvosoban stan na prodaju – Adice, Novi Sad (blizina Kamenjara 1) Na prodaju moderan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 42 m², …

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

• Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

137,200 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 1,854 €/m2
  • 74 m2