Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,663 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

252,940 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003901
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 252,940 €
  • Cena po m2 : 2662.53 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Prodaje se moderan i komforan četvorosoban stan površine 95 m², smešten na atraktivnoj lokaciji na Tatarskom brdu. Stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i udobnost, idealan za porodičan život. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i dodatnog toaleta. Prostorije su svetle, dobro raspoređene i pružaju prijatan ambijent za svakodnevni život. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje prelep, otvoren pogled na Frušku goru, koji pruža osećaj mira i povezanosti sa prirodom. Stan je opremljen vrhunskim materijalima i opremom: Grejanje na toplotne pumpe „Visman“, što omogućava energetsku efikasnost i niske troškove održavanja Kvalitetna italijanska i španska keramika Savremeni tuševi renomiranog proizvođača Hansgrohe Pouzdan Ariston bojler Nalazi se u mirnom i porodičnom okruženju, sa dobrim pristupom svim važnim sadržajima. Uz kupovinu stana dobijate mogućnost korišćenja krova zgrade, kao i parking mesto ispred vile gratis. Idealna prilika za kupce koji traže kvalitetan, moderan i funkcionalan dom na jednoj od traženijih lokacija. Za više informacija i zakazivanje razgledanja, kontaktirajte nas na 066223344

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

243,000 €

Novi Sad - Centar - trosoban stan…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 78 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

254,000 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,674 €/m2
  • 95 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

257,400 €

Sremska Kamenica. 91m2. Troiposoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.5
  • 2,829 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Centar

251,550 €

Novi Sad,Centar,četvorosoban dupleks stan,tri terase,predivan pogled,u dvorištu zgrade parking mesta za stanare.Stan b…

  • Soba: 4.0
  • 1,700 €/m2
  • 148 m2

Novi Sad Centar

257,500 €

Novi Sad,Centar, jedna od najlepših ulica , starinski šmek grada, dobar trosoban stan,komplet renoviran od poda do pla…

  • Soba: 3.0
  • 3,219 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Podbara

259,000 €

Namešten četvorosoban stan u blizini keja…

  • Soba: 4.0
  • 2,726 €/m2
  • 95 m2